Majewska.pl to prężnie rozwijające się biuro nieruchomości z Gdyni, nastawione na najwyższy standard usług dla każdego klienta. Łączymy w sobie zalety małych i dużych firm.

Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami, oraz wiedzę z wielu dziedzin. Stale się rozwijamy i szkolimy, podążając za najnowszymi rozwiązaniami, a często wprowadzając je na rynek . Nasz zespół tworzą najlepsi doradcy ds. nieruchomości, marketingowcy oraz szkoleniowcy, którzy czerpią z codziennej pracy radość. Naszą firmę tworzymy wszyscy razem.

m-logo-5

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań w Gdyni i okolicach. Świetnie orientujemy się w zasadach rządzących rynkiem. Dla każdego klienta opracowujemy indywidualną ofertę uwzględniającą wiele aspektów, takich jak: dopasowaną do potrzeb klienta strategię sprzedaży, uwarunkowania podatkowe, najnowsze trendy promocji, czy też wyniki badań dotyczące oczekiwań klientów zainteresowanych kupnem.

W naszych usługach zawiera się między innymi doradztwo prawne i podatkowe, oraz wszelkie działania dające efekt maksymalnie szybkiej sprzedaży jak: wysokiej jakości fotografie, home staging, marketing internetowy. Stosujemy przejrzyste zasady współpracy, bez ukrytych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami!

Biuro nieruchomości w Gdyni
Plac Kaszubski 8/310