Jakość oferowanych usług na najwyższym poziomie!

Polecam gorącą wszystkim, którzy szukają dla siebie „miejsca na ziemi”. Biuro nieruchomości Majewska.pl to profesjonalni ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy. Agent dopilnował by temat wynajmu mieszkania od początku był na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do interesów oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb, sprawiło, że cała transakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie. Wszystko dopięte „na ostatni guzik”. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą do kogo zwrócić się o pomoc w kwestii nieruchomości. Dziękujemy!


Pełna kompetencja , szybka , sprawna i co najważniejsze skuteczne działanie. Przy pomocy i zaangażowaniu Agenta nieruchomości wynajęłam swoje lokale usługowy i mieszkalny.

Jego profesjonalne doradztwo i fantastyczna znajomość aktualnego rynku nieruchomości okazały się wręcz nieocenione jak również doświadczenie i sugestie odnośnie możliwości wykorzystania posiadanych nieruchomości oraz ich wynajmu.

Polecam pośrednictwo Majewska pl.


Profesjonalizm i skuteczność

Miła i profesjonalna, a co najważniejsze SKUTECZNA obsługa sprzedaży nieruchomości przez biuro Majewska.pl.

Piękne zdjęcia ukazujące walory sprzedawanej nieruchomości. Stały, merytoryczny kontakt telefoniczny, nie polegający tylko na na pytaniu: czy już obniżamy cenę sprzedaży? Prowizja nie jest najniższa, ale ostatecznie okazało się, że szkoda było czasu na kontakt z niektórymi innymi biurami z niską prowizją, lecz bardzo słabą bazą potencjalnych

Szybka sprzedaż dużego mieszkania w Gdyni

Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Majewska.pl.

Szybko i sprawnie przygotowano ofertę sprzedaży mojego mieszkania. Zdjęcia były profesjonalne. Podczas mojej tygodniowej nieobecności zaprezentowano mieszkanie potencjalnym nabywcom. I w ciągu tego czasu udało się znaleźć zdecydowanego klienta. Mieszkanie sprzedało się w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy pośrednictwa. Szczerze polecam!


Wyjątkowa skuteczność

Z pomocą Pana Artura wynajęłam dzisiaj bardzo nietypowy lokal w centrum Gdyni.Wynajęcie nastąpiło zaledwie po miesiącu współpracy na zasadach przeze mnie wcześniej określonych.Pan Artur niezwykle angażuje się w swoją pracę. Zawsze znajduje czas by wyjaśniać wszystkie wątpliwości i proponować nowe rozwiązania.Bardzo dynamiczne,kreatywne, empatyczne i strategiczne podejście do najmu .Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!!!


Mieszkanie sprzedane w tydzień!

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Majewska. Tak jak w temacie mieszkanie udało się sprzedać błyskawicznie, sprawnie a co najważniejsze bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Serdecznie dziękujemy Agentce, która jest nie tylko doskonałym fachowcem, lecz również sympatyczną i bardzo pracowitą osobą. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować agentowi z  majewska.pl który pomógł mi szybko i sprawnie znaleźć piękne i niedrogie mieszkanie w trójmieście. Kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Bardzo mi się podobało to, że nie tylko znalazł dla mnie szybko mieszkanie ale też pokazał całą okolicę. Gratuluję majewska.pl takiego pracownika.

Serdecznie dziękuję.


Polecam

Pomimo problemów i totalnego braku odpowiedzialności ze strony właściciela lokalu , Pośrednik stanął na wysokości zadania. Transakcja tego lokalu nie doszła do skutku ale znaleziono mi inne mieszkanie jeszcze bardziej atrakcyjne. Jestem bardzo zadowolony z obslugi biura Majewska które jest profesjonalne w każdej materii i na pewno będę go polecać.Dziękuje i pozdrawiam


Sprzedaż mieszkania

Za pośrednictwem agencji sprzedaliśmy nasze mieszkanie niezwykle sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi, ogłoszenie o sprzedaży naszej nieruchomości zostało przygotowane w ciągu 24h (z profesjonalnie wykonanymi zdjęciami), kontakt z pracownikami był sympatyczny. Z czystym sumieniem polecam tę agencję nieruchomości.

sprzedaż szybka i bezproblemowa

Za pośrednictwem firmy sprzedawaliśmy mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni z działań tego biura. Pani Pośrednik, która się nami opiekowała jest osobą kompetentną i sympatyczną, dzięki niej szybko znaleźliśmy klienta i możemy polecić współpracę!


Szczerze polecam !

Pani Pośrednik przeprowadziła sprzedaż mojego mieszkania w 1,5 mc od podpisania umowy współpracy z biurem.

Podpisałem umowę tylko z biurem Nieruchomości Majewska tak jak poleciła Agentka i nie żałuje. Sumę przeznaczoną na negocjacje nie przekroczyliśmy więc była to udana transakcja.


Opinia o firmie Majewska nieruchomości

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pan pośrednik rzetelnie i sprawnie zajął się wynajmem. Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie. W każdym momencie mogłam liczyć na pomoc.

Profesjonalna obsługa od początku do końca

Wynajem lokalu usługowego – obsługa od początku do końca w pełni profesjonalna. Wszystkie prośby wykonane do końca, bezproblemowy kontakt oraz przejrzystość warunków to tylko kilka z atutów współpracy.


Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Majewska. Profesjonalna obsługa, stały kontakt, umowa dobrze przygotowana, zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Obsługa miła, kulturalna, znająca się na rzeczy. Godne polecenia.


Excellent service.

I had the pleasure of dealing with estate agent during a rental agreement of a property in Gdynia.Everything was very professional & safe and I would strongly recommend using this agency.

Mega zaangażowanie

Szybka skuteczna sprzedaż w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam agenta prowadzącego za sprawnie przeprowadzony proces negocjacji i finalizacji, ponieważ sprzedaż mojego mieszkania nastąpiła po dwóch prezentacjach tej agentki, a umowa przedwstępna tego samego dnia


Biuro nieruchomości Majewska

Polecam Biuro nieruchomości Majewska w Gdyni. Dzięki ich pomocy, zaangażowaniu, bardzo miłej i sympatycznej obsłudze udało się sprzedać moje mieszkanie. Bardzo profesjonalna obsługa. Szczerze polecam.


Sprzedaż lokalu mieszkalnego w Gdyni

Transakcja przebiegła szybko i profesjonalnie.Pani Pośrednik okazała sie osoba nie dość,że inteligentną to jeszcze niebywale operatywną i skuteczną. Posrednictwo „Majewska Nieruchomości” jest godna polecenia.

Artur Dziekanowski

Facet który może wszystko dba i stara sie o klienta. Jego motto ,,Nie ma rzeczy niemożliwych”!!! I naprawdę jest w stanie załatwić wszystko. Służy pomocny,radą,dba o szczegóły jest kompetentny i kocha swoją prace i ludzi . Brawo i polecam na 100%


Pośrednictwo nieruchomości Majewska Gdynia

Bardzo rzetelne, profesjonalne traktowanie klientów, punktualność i znaczne zaangażowanie i skuteczność działania. Polecam.


Polecam

Świetna i fachowa obsługa-polecam;) Bez problemów i zbednych formalności w przystępnej cenie udało nam się sprzedać mieszkanie w dwa tygodnie!

Polecam współpracę, szybko i sprawnie

Polecam skorzystanie z pośrednictwa tego biura, sprzedaż mieszkania nastąpiła po 4 miesiącach od podpisania umowy.


Zadowolony klient

Kupiłem nieruchomość w lutym 2016 za pośrednictwem tej agencji. Sympatyczny i szybki kontakt. Transakcja załatwiona bezproblemowo.


pośrednictwo w wynajmie powierzchni biurowych

Jeśli ktoś oczekuje konkretnej współpracy to polecam. Agent działa sprawnie, profesjonalnie a przede wszystkim skutecznie.

Bardzo zadowoleni.

Bardzo fachowa i przede wszystkim miła obsługa.

Pozdrawiamy.


Bardzo polecam !!

Pełen profesjonalizm Pana Artura Dziekanowskiego!! Gorąco polecam!!


Kompetentna obsługa

Mila, kompetentna i szybka obsluga Pośrednika przy zakupie mieszkania w Gdansku. Polecam!